Головна » 2019 » Листопад » 22 » Буккроссинг
Буккроссинг

Увага! У бібліотеці відкрито книжкову виставку буккроссингу, де кожен може взяти книгу, яка сподобалася та поділитися своїми книгами з іншими читачами. Головна мета цього проекту полягає в тому, аби відновити цікавість до книжок та читання.

Головна ідея буккроссингу - не позбутися книжки, а поділитися чимось цікавим.

Ідею буккроссингу запропонував американський спеціаліст з інтернет-технологій Рон Хорнбекер у травні 2002 року, популярність якого швидко перемістилася за океан і охопила 130 країн, у тому числі й Україну.

Сьогодні рух буккроссингу у світі налічує понад 1315911 учасників, 10529812 книг перебувають у вільному обміні, а сайт буккроссингу в Інтернеті відвідує понад 25 мільйонів людей протягом місяця.

З українським буккроссингом співпрацює багато магазинів, кафе, клубів, бібліотек.

Тому бібліотека - це безпечне місце зони буккроссингу, де книги залишаються в безпеці.

Читачу! Завітай до нас!

Переглядів: 173 | Додав: malka-n | Рейтинг: 0.0/0