Головна » 2015 » Червень » 16 » До Дня Конституції України
До Дня Конституції України

16.06.2015 р. в пришкільному табору «Дивосвіт» при Сіверській ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 пройшов виховний захід, присвячений Дню Конституції України.

Захід допоміг учням усвідомити зміст понять «Закон», «Конституція», «Права і обов¢язки». Удосконалили загальні поняття про моральні норми, загальнолюдські цінності. Сприяли формуванню правової свідомості молодших школярів. Виховували пошану до Закону України.

Захід було проведено в шкільній бібліотеці. Бібліотекар школи Малка Н.П. підготувала виставку державної символіки, періодичну пресу та літературу з цієї теми. Учні переглянули презентацію «28 червня – День Конституції».

Переглядів: 279 | Додав: malka-n | Теги: Сіверська школа 3, Конституція України, виховний захід | Рейтинг: 0.0/0