Головна » 2021 » Жовтень » 1 » Зустріч з місцевою поетесою
Зустріч з місцевою поетесою

Шановні читачі!

Наша Україна, Донеччина, Бахмутський район, Сіверськ багаті на літературну спадщину. Починаючи з тих часів, коли творили корифеї української літератури такі, як Т.Г.Шевченко, М.П.Рильський, П.Г.Тичина, В.Симоненко, В.М.Сосюра і до сьогодення.

Є на землі поети, пам’ять про яких живе вічно і надихає на творчі пошуки: вчить любити, вірити, творити.

Саме на передодні Всеукраїнського Дня бібліотек, Дня вчителя учні Сіверської гімназії № 3 завітали до місцевої поетеси Ростислави Несторівни Сосницької (Касьяненко), щоб згадати тих поетів, які сьогодні оспівують наш край у своїх віршах та познайомитись з її творами.

Дуже цікаво, змістовно пройшла ця зустріч. Поетеса розповіла учням як почала писати вірші, читала свої твори. Діти із захопленням слухали її, а потім Северін Дмитро, учень 7 класу, запропонував послухати його вірші.

Ростислава Несторівна подякувала учням за увагу до її творчості і подарувала збірки своїх віршів на згадку про цю зустріч. Вона запевнила усіх, що ця зустріч не остання, бо до друку готується наступна, восьма збірка її творів.

Запрошую всіх читачів гімназії до бібліотеки познайомитися із творчістю місцевих поетів.

Переглядів: 104 | Додав: malka-n | Рейтинг: 0.0/0