Головна » 2019 » Грудень » 10

5 грудня бібліотекарем закладу Малка Н.П. було проведено Свято-подорож містом Доброти "Вчимося бути добрими людьми" з учнями 3 класу (класний керівник Гриненко Н.В.) та 4 класу (класний керівник Кононенко І.В.).

Діти познайомились з правилами чемності, доброти, розповідали прислів'я, оповідання про доброту.

Учні обговорили дев'ять негідних речей, які повинна пам'ятати людина, прийняли участь у грі "Якщо ти добра людина, то повинна..." та були присутніми на уроці гарної поведінки "Я їм про Хому, а вони про Ярему", співали пісні, розповідали вірші.

Вчителі намагалися формувати у учнів почуття чуйності, доброзичливості, уміння виявляти шанобливе ставлення до батьків, старших, піклуватися про молодших, виховувати людяність, чесність, милосерця в душах дітей, здатність боротися проти зла.

... Читати далі »

Переглядів: 176 | Додав: malka-n | Дата: 10.12.2019 | Коментарі (0)

4 грудня у бібліотеці було оформлено книжкову виставку "Українці - нація героїв" до Дня Збройних Сил України.

Для ознайомлення з виставкою до бібліотеки були запрошені учнів 7-8 класі.

Переглядів: 171 | Додав: malka-n | Дата: 10.12.2019 | Коментарі (0)