Головна » 2020 » Грудень » 10

9 грудня 2020 року бібліотекарем гімназії Малка Н.П. було проведено з учнями 5 класу (класний керівник Сєрова В.В.) інтелектуальну гру "Я люблю Україну".

Мета заходу була поглибити знання учнів про культурну та народну спадщину українського народу, державні символи України, формувати у школярів основи народної моралі, виховувати громадянську позицію, почуття патріотизму.

Під час інформаційної хвилинки "Це цікаво" учні говорили про Державні символи України, про історію їх виникнення, розгадували кросворди, читали вірші, прийняли участь у вікторині "Чи знаєте ви Україну?" та провели гру "Най-най..." З цікавістю і задоволенням діти переглянули фільми: "Перлина Україна", "Україна - моя країна", "Ми діти України".

При підведенні підсумків найактивніші учасники були нагороджені призами.

... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: malka-n | Дата: 10.12.2020 | Коментарі (0)