Головна » 2019 » Листопад » 5 » Проведення заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
Проведення заходів до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

В бібліотеці Сіверського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 3 з 01 жовтня по 31 жовтня 2019 року проходив Місячник бібліотек. Під час місячника були проведені наступні заходи:

1. Бесіди «Чародій сміху» до 130-річчя від дня народження О.Вишні, «Не забудь героїв» до Дня пам’яті героїв Крут
  2. Бібліографічний огляд літератури «Україно, доки жити буду, доти відкриватиму тебе» до 85-річчя від дня народження Симоненка
  3. Бібліотечні турніри «Читаємо Сухомлинського», «Буду я навчатись мови золотої», «Світ улюбленої книги», «Книга в моєму житті» турнір книголюбів.
  4. Бібліотечні уроки «Що ти знаєш про книгу», «Дитячі твори – ювіляри»
  5. Гра-подорож «Країною права»
  6. Протягом місячника була проведена благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу»
  7. Виставка малюнків до прочитаної книги